Transport z lotniska


Już nie musisz tracić czasu na szukanie tranportu z lotniska do Livigno!

airport transfer

Dotarcie do Livigno samolotem może okazać się trudne. Najbliższe lotniska to: Mediolan Malpensa, Mediolan Linate, Mediolan Bergamo, Werona, Brescia, Zurych, Monachium i Innsbruck. Jeśli zdecydujesz się na przelot, mamy dla Ciebie wszystkie najlepsze opcje transportu z lotniska na jednej stronie. Możesz tu dojechać autobusem (shuttle bus – Livigno Express) lub zorganizować prywatny transfer z lotniska. Wszystko możesz zarezerwować bezpośrednio z nami. Pracujemy tylko z najbardziej wiarygodnymi kierowcami, a pojazdy są dokładnie sprawdzane, ponieważ Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

Shuttle bus – Livigno Express

Możesz skorzystać z systemu rezerwacji umieszczonego poniżej, jeśli chcesz zorganizować transfer autobusem, który wyjeżdża z lotnisk:

  • Malpensa T1,
  • Orio al Serio,
  • Linate,
  • Innsbruck

Dostaniesz się bezpośrednio do Livigno. Tutaj możesz sprawdzić rozkład jazdy, a także ceny. Jeśli zdecydujesz, że będzie to dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, dokonaj rezerwacji od razu, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

Prywatny transfer z lotniska do Livigno

Drugą opcją, jeśli wolisz aby nasz kierowca odebrał Was z lotniska w godzinach, które będą Tobie najbardziej odpowiadały, jest prywatny transfer z lotniska. Wszystko, co musisz zrobić, to wypełnić formularz kontaktowy z dokładnymi informacjami o terminach oraz numerach lotu, a my wyślemy Ci e-mail w celu potwierdzenia rezerwacji. Ceny i odległość od wszystkich lotnisk są przedstawione poniżej.

contact us

Prywatny transfer do Livigno

Do / ZDo / ZOdległość w kmCenaKoszt za każdą dodatkową osobę (do 8 osób)
1-4 osób
LivignoBergamo22329010
LivignoBolzano / Bozen13722010
LivignoBormio37705
LivignoBrescia20330010
LivignoFrankfurt (D) Airport57980010
LivignoInnsbruck (A)18030010
LivignoLandeck (A)11318010
LivignoMalles / Mals541005
LivignoMemmingen (D)26535010
LivignoMerano10915010
LivignoMilan Linate airport / City24129010
LivignoMilan Malpensa Airport27332010
LivignoMunchen (D) Airport30743010
LivignoMunchen (D) City27540010
LivignoSondalo59805
LivignoSondrio1041405
LivignoSt. Moritz (CH)611205
LivignoSt. Moritz (CH) R / T Full Day 8 pax125240---
LivignoTirano761005
LivignoTreviso41545010
LivignoTurin37548010
LivignoVenice40448010
LivignoVerona28434010
LivignoZernez (CH)28805
LivignoZurich (CH)18536010

*Ceny podawane są w Euro